MxZ - קהילת פורומים מתקדמת!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
MxZ - קהילת פורומים מתקדמת!

MxZ - אם אקס זי - קהילת פורומים מתקדמת!

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

בזכות אגרות קודש ניצלו התאומים

Go down 
מחברהודעה
hubchyui
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 31

בזכות אגרות קודש ניצלו התאומים Empty
הודעהנושא: בזכות אגרות קודש ניצלו התאומים   בזכות אגרות קודש ניצלו התאומים EmptyMon 23 May - 4:46:40

גב' רונית כהן מרחובות מסתכלת בתאומים הפעוטים, בני השלשה חודשים הנמים במיטתם, רונית מתרגשת כל פעם מחדש ובכל הזדמנות מספרת על הנס אותו חוותה באגרות קודש לפני לידתם.

"הכל החל, בתקופה שבה התחלתי להשתתף בשיעורי טהרת המשפחה בקביעות, זמן מה לאחר מכן, זכיתי להפקד בזרע של קיימא" הבשורות הטובות שמחו אותנו מאוד. לבננו הבכור שכעת כבר בגיל שלוש יצטרפו בקרוב זוג אחים...

אלא, שבאחת הבדיקות גילו הרופאים שאחד מהעוברים סובל מבעיה גנטית נדירה. בעיה שעלולה להשפיע על חייו באופן קריטי. הבשורה הייתה קשה, לא הפסקתי לבכות לילות שלמים. לא רציתי להאמין למה שקורה! למרות שאני באה מבית מסורתי, נשברתי ונטיתי להענות להצעת הרופאים ולבצע "הפחתה" שמשמעותה הפלה... ואז.. החלטתי לשתף את חגית מ"מרכז אגרות הקודש" על הקורות. מי יודע , אולי משם תבוא הישועה? . חגית עודדה אותי ופנינו לבקש את ברכת הרבי ב"אגרות קודש".

התשובה שהכילה ברכה לבשורות טובות, עודדה את רוחי.. בנוסף לכך, העניקה לי חגית ספר סיפורים על נפלאות שנעשו דרך ה"אגרות קודש". בהמשך ההריון , בקשנו שוב ברכות וקבלנו שוב ברכות לבשורות טובות. במקביל התחזקתי גם בנושא "טהרת המשפחה" וכהחלטה טובה השפעתי גם על חברותי להשתתף בשיעורים אלו.

מספר חודשים חלפו, אורח חיי השתנה.. מדיכאון ועצב , לחיים של שמחה, כשברקע מהדהדם אזהרות הרופאים ומולם ברכותיו של הרבי.

לפני כשלושה חודשים , זכיתי ב"ה בשעה טובה ללדת את שני התאומים החמודים בריאים ושלמים. לא ניתן לראות ולו זכר לאזהרות הרופאים...

לחץ כאן לכתיבה לרבי באגרות קודש

חזרה למעלה Go down

בזכות אגרות קודש ניצלו התאומים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ניסים גלויים בזכות אגרות קודש
» אגרות קודש
» אגרות קודש
» מה בין אגרות קודש לקבלה?
» מהן אגרות הקודש?